1. שרותים

#
הקמת אתרים

אנו יוצרים אתרי אינטרנט מקצועיים העונים על הצרכים שלך היום ומחר.

#
קידום אתרים

אנו מציעים קידום במנועי חיפוש , שיווק מדיה חברתית ובלוגים .

#
מערכות ניוזלטר

מערכות ניוזלטר המקצועיות שלנו מאפשרות תקשורת יעילה.

#
תחזוקת אתרים

אנו מספקים שרותי תחזוקה אמינים ומקצועיים.

2. הפרוייקטים האחרונים

melton school 600400
Melton School

CLIENT: Melton School, based in Chicago and Jerusalem, is the largest pluralistic adult Jewish education network in the world.
PROJECT: The client needed a website to meet the needs of its 50 schools, 200+ faculty, 4,000+ students, 35,000 graduates, as well as potential students looking for information and to register online.
SITE: www.meltonschool.org

olympic 600400
Olympic Tennis

CLIENT: Olympic Indoor, the best-run, most successful tennis club in Central Ohio, serves an active and growing membership.
PROJECT: The client needed a website that would boost membership and provide current members with easy-to-access information about the club's programs. The site also had to be easy for the staff to update frequently with dynamic content.
SITE: www.olympicindoor.com

mevo beitar 600400
Mevo Beitar

CLIENT: Mevo Beitar, located ten kilometres southwest of Jerusalem, is a cooperative agricultural village in central Israel.
PROJECT: The client needed a professional, responsive, bilingual website that residents could rely on for helpful information and staff could easily update. The site needed to be welcoming, friendly, and vibrant - reflective of Mevo Beitar’s character.
SITE: www.mevobeitar.co.il

foys600400
Friends of Yad Sarah

CLIENT: Friends of Yad Sarah, based in Manhattan, supports the work of Yad Sarah, the largest volunteer staffed organization in Israel.
PROJECT: The client needed a website that projected an image of Yad Sarah as professional and caring, increased awareness of and support for Yad Sarah, and provided an online platform for raising funds and selling gifts.
SITE: www.friendsofyadsarah.org

3.מלקוחותינו

Our Awards
Our Awards
Our Awards
Our Awards
Our Awards

 

Our Awards
Our Awards
Our Awards
Our Awards
Our Awards

 

Our Awards
Our Awards
Our Awards
Our Awards
Our Awards

 

5.המלצות לקוחות

עמית בן צבי, שותף, קרן פימי: יוצא מן הכלל

"זה היה תענוג לעבוד על אתר האינטרנט החדש של פימי עם LiteSites. היכולת להבין את המטרות הייחודיות שלנו, ולאחר מכן ליצור אתר בעיצוב רהוט , מקיף וברור כך שיתאים בדיוק לאופי שלנו. התגובה המהירה שלהם על כל משוב אפשרה לנו להשיק את האתר החדש תוך שלושה שבועות בלבד . בסך הכל הרגשנו שאנחנו בידיים טובות לאורך הפרויקט והיה לנו שותף אמיתי שלוקח אחריות להצלחת הפרויקט . אנו מצפים לעבוד עם LiteSites בעתיד על התחזוקה השוטפת של האתר וכן על פרויקטים חדשים שדורשים את כישוריהם. "

אדל גולדברג, מנכ"ל, אגודת ידידי יד שרה: יצירתיים

"עבודה עם ליסה וגיורא היתה חלום . הם היו מאוד סבלניים ותגובתם הייתה מיידית. עבודה עם LiveSites עזרה לנו לעדכן אתר עייף וכבד - לטקסט חי הכולל מרכז מידע ויזואלי מרתק ומאורגן היטב . אני אסירת תודה במיוחד עבור פתרונות יצירתיים שהוצגו ועבור הדרכה מקצועית שקיבלנו. האתר הגשים את רעיון והפך אותו למציאות , מה שמאפשר לנו להגדיל את טווח ההגעה של האתר . אני מצפה לשיתוף פעולה בעתיד כדי לשמור על אתר דינאמי ורענן ."

רנית היימן, מנכ"ל, מיתרים: שרות אישי

"אנחנו רוצים להודות LiveSites עבור יצירת אתר האינטרנט החדש שלנו . מעבר לעבודה המקצועית שלהם בבניית האתר , נהנינו מהדרך החמה והאישית בה הם התייחסו אלינו לכל אורך הפרויקט . הם הקשיבו לרצונות שלנו , והציעו דרכים חדשניות כדי להשיג פתרונות, שיענו על הצרכים הייחודיים שלנו. הם עובדים איתנו יד ביד כדי להבטיח שאנחנו מרוצים בכל שלב לאורך הדרך . מהירות הזמינות של התובות שלהם הייתה יוצאת דופן . נהנינו גם מגמישותם , במיוחד בדרך הנעימה שהם קיבלו את הבקשות האינסופיות שלנו לשינויים . האתר החדש שלנו הוא כרטיס ביקור מעולה כלי ארגוני בשבילנו , ואנחנו מאוד גאים בו. "

שרית רוטברג, מנהלת שיווק, קבוצת שטראוס: מעל הציפיות

"LiveSites יצרה מערכת ידיעון ותבנית לשימוש הפנימי בקבוצת שטראוס שעלתה על הציפיות שלנו . הם יצרו תבנית חדשנית וענו על צרכי העיצוב ותוכן הייחודיים שלנו. הם העניקו שירות נמרץ ומהיר תגובה, ביחד עם הקשבה ויכולת להתאים עצמם לכל הצרכים המיוחדים שלנו. תענוג לעבוד איתם ! "

6.הצוות

ליסה כץ

Founder and Director

גיורא שמעוני

Managing Partner

Anat Szendro
 
ענת סנדרו

Graphic Artist

Karthik Naveen
 
קרטיק נאבן

Developer

הרשמו לניוזלטר

אודותינו

אנו מסייעים ללקוחותינו להצליח בעולם הדיגיטלי של ימינו על ידי יצירת אתרים מעוצבים וחדשניים המסייעים להם להשיג את יעדיהם העסקיים.  אנו בונים מערכות יחסים מתמשכות עם הלקוחות שלנו המושתתים על הקשבה ועבודה מקצועית.

צרו קשר

  info@LiveSites.co.il

  +972-8-970-1090

  נחל מירון 10 מודיעין 7175463

close