נעים להכיר

החזון שלנו

המשימה שלנו היא לספק ללקוחותינו מוצרים מקוונים ושירותים המאפשרים להם להשיג את מטרותיהם.

הפתרונות שלנו

אנו יוצרים, מארחים ומקדמים אתרי CMS ומערכות ניוזלטר רב לשוניים, ריספונסיביים ונגישים.

המוניטין

עם יותר מ -20 שנתי ניסיון עבודה, גיבשנו מוניטין של עבודה באיכות גבוהה, אמינות , שירות אישי, ומהירות תגובה..

 

הצוות

ליסה כץ

Our Teamליסה נכנסה לראשונה לעולם האינטרנט עם סיום התואר השני במנהל עסקים בשנת 1993. היא כתבה תוכן באינטרנט וניהלה אתרי אינטרנט עבור קומפיוסרב בין השנים 1994-1996. החל משנת 1996 ועד לשנת 1999 עבדה ליסה עם מיקרוסופט וניהלה את הפורום היהודי ברשת NSN. בשנת 1999 החלה ליסה לעבוד ב- About.com (חברה בת של הניו יורק טיימס) . בעקבות נסיונה הרב, ליסה החלה לבנות אתרים בשנת . שנת 2002 ליסה הקימה את LiveSites כעסק עצמאי ובשנת 2015 הקימה את חברת WPI הכוללת את הפעילות של LiveSites.

גיורא שמעוני

giora shimoni 250לאחר שסיים את לימודי התואר השני בתקשורת, גיורא יזם ופתח בשנת 1994 את פורום ישראל בחברת קמפיוסרב מחלוצי האינטרנט בארה"ב. עם חזרתו לארץ בשנת 1997 שימש גיורא כמנהל תחום מחקר במשרד התקשורת, שם הוא שימש כחבר בוועדת האינטרנט הממשלתית, אשר הניחה את היסודות לתקני האינטרנט בישראל. לאחר מכן המשיך גיורא לענף ההיי טק הישראלי , שבו הוא ניהל חטיבת תוכנה ויישומים מקוונים בחברה ציבורית . גיורא מביא ל- LiveSites יכולות טכניות יוצאות דופן ושאיפה להישאר תמיד בחוד החנית .

הרשמו לניוזלטר

אודותינו

אנו מסייעים ללקוחותינו להצליח בעולם הדיגיטלי של ימינו על ידי יצירת אתרים מעוצבים וחדשניים המסייעים להם להשיג את יעדיהם העסקיים.  אנו בונים מערכות יחסים מתמשכות עם הלקוחות שלנו המושתתים על הקשבה ועבודה מקצועית.

צרו קשר

  info@LiveSites.co.il

  +972-8-970-1090

  נחל מירון 10 מודיעין 7175463

close