מה חושבים עלינו

שירות נמרץ ויכולת טכנית

straussשרית רוטברג, מנהלת שיווק שטראוס: LiveSites יצרה מערכת ידיעון ותבנית לשימוש הפנימי בקבוצת שטראוס שעלתה על הציפיות שלנו . הם יצרו תבנית חדשנית וענו על צרכי העיצוב ותוכן הייחודיים שלנו. הם העניקו שירות נמרץ ומהיר תגובה, ביחד עם הקשבה ויכולת להתאים עצמם לכל הצרכים המיוחדים שלנו.  תענוג לעבוד איתם ! 


עיצוב רהוט

amit ben zviעמית בן צבי, קרן פימי: זה היה תענוג לעבוד על אתר האינטרנט החדש של פימי עם LiveSites. היכולת להבין את המטרות הייחודיות שלנו, ולאחר מכן ליצור אתר בעיצוב רהוט , מקיף וברור כך שיתאים בדיוק לאופי שלנו. התגובה המהירה שלהם על כל משוב אפשרה לנו להשיק את האתר החדש תוך שלושה שבועות בלבד . בסך הכל הרגשנו שאנחנו בידיים טובות לאורך הפרויקט והיה לנו שותף אמיתי שלוקח אחריות להצלחת הפרויקט . אנו מצפים לעבוד עם LiveSites בעתיד על התחזוקה השוטפת של האתר וכן על פרויקטים חדשים שדורשים את כישוריהם.

 


יחס של "אפשר לעשות"

Baseball likes LiveSites Websitesמרגו שוגרמן, מזכ"ל, איגוד הישראלי לבייסבול: "צוות LiveSites הוא מקצועי, גמיש, קל לעבוד איתו, והם יוצרים אתרים יפים. אתר האינטרנט שלנו היה מוכן להתפרסם עוד לפני המועד שנקבע, והכול בזכות העבודה המהירה, היעילה והאמונה ש"ניתן לעשות" של צוות LiveSites.


אמינות

judyJudy Kupchan, מנכ"ל, בית הספר למבוגרים מלטון ללימודי יהדות: "LiveSites משמשים כמורי דרך שלנו כבר כעשר שנים.  LiveSites הקימו את אתר האינטרנט הראשון של בית הספר מלטון בשנת 2003, אשר שירת את הצרכים שלנו במשך תשע שנים.  בשנת 2012 LiveSites בנו מערכת ג'ומלה חדשנית אשר מעניקה לנו גמישות ושליטה על התוכן של האתר, המשאבים המקוונים, תקשורת, וכלי שיווק בהם אנו משתמשים. זה באמת היה תענוג לעבוד עם LiveSites, ואני מצפה לזה גם בהמשך! "

http://meltonschool.org


מקצוענות

orenאורן בקר, מנכ"ל Dynamix Pharmaceuticals :  " צוות LiveSites מסר לנו אתר מקצועי על פי החזון שלנו' בפרק זמן קצר מאוד. מאז שהאתר עלה, הם מייד נענו לכל בקשות השינויים והשדרוג שלנו . עם LiveSites האתר שלנו בידיים מקצועיות  מקצועיות".

http://www.dynxp.com


מעבר לציפיות

jonnyד"ר יונתן ריינהולד, מנהל מרכז ארגוב אוניברסיטת בר אילן: "LiveSites עלו על הציפיות שלנו ביצירת אתר אינטרנט מקצועי למרכז ארגוב. הם יצרו במהירות אתר אינטרנט אטרקטיבי ומאורגן היטב שבו אנו יכולים לעדכן את התכנים בעצמנו. "

http://argovcenter.org


מצויינות

geraldג'רלד סיגל, מנכ"ל LeapRate: "האתר שלנו הוא מרכזי לעסק שלנו. גם ליסה וגם וגיורא ב-LiveSites הבינו מהר מה מניע את העסק שלנו, הציעו הצעות מצוינות ורלוונטיות עבור הנוכחות שלנו באינטרנט , ויישמו את הפתרונות באופן יעיל ובזמן. "

http://leaprate.com


חוויה חיובית

malcaמלכה חן ציון, Ph.D. יועצת רגולטורית קלינית: "LiveSites הקימה אתר הבנוי היטב עבורי. בכל פעם שאני צריכה עדכונים או תמיכה טכנית, הם תמיד מוכנים ושמחים לעזור. עבודה עם LiveSites היתה וממשיכה להיות חוויה חיובית עבורי".

http://chenzion.com


הרשמו לניוזלטר

אודותינו

אנו מסייעים ללקוחותינו להצליח בעולם הדיגיטלי של ימינו על ידי יצירת אתרים מעוצבים וחדשניים המסייעים להם להשיג את יעדיהם העסקיים.  אנו בונים מערכות יחסים מתמשכות עם הלקוחות שלנו המושתתים על הקשבה ועבודה מקצועית.

צרו קשר

  info@LiveSites.co.il

  +972-8-970-1090

  נחל מירון 10 מודיעין 7175463

close