איך אנו יכולים לעזור?

שרותים

בניית אתרים

LiveSites מצטיינת ביצירת אתרי אינטרנט מקצועיים . האתרים בנויים באמצעות מערכות ניהול תוכן (CMS), כך שבעלי אתרים יכולים לערוך את התכנים בעצמם. האתרים שלנו ריספונסיביים כלומר הם מתאימים את עצמם באופן אוטומטי לתצוגה אופטימלית על כל המכשירים ( טלפונים ניידים , מחשבי לוח , מחשבים ניידים , מחשבים שולחניים) .

אירוח אתרים

אנו מציעים רכישת שמות דומיין ומגוון פתרונות אירוח המנוהלים עם שירות אמין , מהירות גבוהה, ותמיכה שוטפת

תמיכה טכנית

אתר האינטרנט שלך עובד בצורה מיטבית כאשר הוא הוא מעודכן בגרסאות האחרונות של התכנות השונות. LiveSites מגיבה במהירות לבקשות העבודה ולקריאות השרות של הלקוחות, ומציעה עדכונים במטרה לשפר את הביצועים של האתרים.


קידום אתרים

אנו מציעים שירותי קידום SEO, שירותי SMM - קידום ברשתות החברתיות על מנת להגדיל את התנועה לאתר שלך ולהגביר את היעילות שלו.

מערכת ניוזלטר

אנו מקימים מערכות ניוזלטר מקצועיות הכוללות תבניות מרהיבות כדי להגדיל את התנועה לאתר ולשמור על קשר רציף עם לקוחותיך.

הנגשת אתרים

הנגשת אתרים הנדרשת על פי החוק מבוססת על הנחיות נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות במשרד המשפטים. הנגשת האתרים מאפשרת ליקוי/כבדי ראייה, שמיעה, מוטוריקה ואחרים לנווט ולקבל מידע מהאתר באמצעות מקלדת, קוראי מסך, צגי ברייל וכדומה.

הרשמו לניוזלטר

אודותינו

אנו מסייעים ללקוחותינו להצליח בעולם הדיגיטלי של ימינו על ידי יצירת אתרים מעוצבים וחדשניים המסייעים להם להשיג את יעדיהם העסקיים.  אנו בונים מערכות יחסים מתמשכות עם הלקוחות שלנו המושתתים על הקשבה ועבודה מקצועית.

צרו קשר

  info@LiveSites.co.il

  +972-8-970-1090

  נחל מירון 10 מודיעין 7175463

close