איך אנו יכולים לעזור?

בניית אתריםLiveSites מציעה שירות בניית אתרים מקצועי ויעיל המבוסס על 20 שנים בבניית אתרי איטנרנט בחברות בינלאומיות כגון מיקרוסופט, קומפיוסרב, AOL, ו- ABOUT.COM.

LiveSites מצטיינת ביצירת אתרי אינטרנט מקצועיים, רב לשוניים, המבוססים על מערכות ניהול תוכן (CMS). אתרי תוכן CMS מאחסנים את התוכן במסד נתונים, במקום בקבצי HTML רגילים, גורם שמייעל את ניהול האתר. באתרי CMS יש כלי עריכה מובנים  המאפשרים ללקוחותינו לעדכן באופן עצמאי את האתרים שלהם.

LiveSites מעדיפה אתרי CMS עם פלטפורמת ג'ומלה. ג'ומלה היא תוכנת קוד פתוחה, שאינה קניינית. משמעות הדבר היא כי אתרים שפותחו על ידי LiveSites הם 100% בבעלות לקוח, וניתן להעבירם בקלות בכל עת. ג'ומלה גם מספקת רשימה ארוכה של הרחבות עם פונקציונליות וכלים המפותחים ללא הרף.

LiveSites יכולה גם לשלב מודולים חדשניים (אפליקציות או ווידג'טים) לשירותי חדשות, בלוגים, עדכוני מדיה חברתיים ועוד לאתר. ניתן ליצור תוספות אלה לקראת השקת אתר, או בעתיד כעסק מקוון הממשיך להתפתח.

אתרי LiveSites בנויים מתבניות עיצוב מותאמות אישית. תבניות אלה, הנרכשות עבור הלקוחות שלנו על ידי LiveSites, נבדקות מראש  כדי לוודא הצגה טובה על מירב הדפדפנים, על מסכי מחשב שונים , כולל טלפונים ניידים וטבלטים. LiveSites מתאימה אישית תבניות אלה בהתבסס על צרכי הלקוח, ובכלל זה שילוב של תמונות מקצועיות לעיצוב האתר.

עבור לקוחותינו אשר מעדיפים סיוע ביצירת התכנים באתר שלהם, LiveSites מציעה שירות קופירייטינג מקצועי. בנוסף, מציעה LiveSites עבודת אמנות גרפית מקצועית עבור לקוחות המעוניינים ליצור לוגו או באנרים לאתרים שלהם.

לאחר הקמת אתר והשקתו, LiveSites מציעה תמיכה טכנית מקצועית, מהירה ואמינה.

הרשמו לניוזלטר

אודותינו

אנו מסייעים ללקוחותינו להצליח בעולם הדיגיטלי של ימינו על ידי יצירת אתרים מעוצבים וחדשניים המסייעים להם להשיג את יעדיהם העסקיים.  אנו בונים מערכות יחסים מתמשכות עם הלקוחות שלנו המושתתים על הקשבה ועבודה מקצועית.

צרו קשר

  info@LiveSites.co.il

  +972-8-970-1090

  נחל מירון 10 מודיעין 7175463

close